SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 27 stycznia 2016
Doskonalenie umiejętności matematycznych. ćwiczenia w dodawaniu i odejmowaniu liczb oraz usprawnianie percepcji wzrokowo-ruchowej. Ćwiczenie polega na odszukaniu spośród wielu kart tej z właściwym działaniem matematycznym.

Doskonalenie umiejętności matematycznych- utrwalanie znaków rzymskich z wykorzystaniem nazw miesięcy oraz usprawnianie percepcji wzrokowo-ruchowej. Ćwiczenie polega na przyporządkowaniu kart z nazwami miesięcy do kart na których znajdują się znaki rzymskie. Ćwiczenie ma na celu utrwalenie nazw miesięcy o raz sprawne rozpoznawanie znaków rzymskich.

Doskonalenie umiejętności matematycznych- ćwiczenia zegarowe, odczytywanie godzin na tarczy zegara, doskonalenie czytania i dopasowywania w pary słownego zapisu godzin. Ćwiczenie polega na łączeniu w pary obrazu z tarczą zegara i jej słownym zapisem.
Doskonalenie umiejętności matematycznych. Mnożenie liczb w zakresie 100 oraz usprawnianie percepcji wzrokowo-ruchowej. Ćwiczenie polega na odszukaniu spośród wielu kart par, na których znajdując się czynniki oraz iloczyny. Ćwiczenie to pomaga w uczeniu i utrwalaniu tabliczki mnożenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz