SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 29 stycznia 2016

Tworzenie komiksów, to ulubione zadanie naszych uczniów. W okresie przedświątecznym samodzielnie przygotowali kolorowe komiksy w aplikacji Toondoo. 
Motywem przewodnim była oczywiście choinka, którą poznawać można na wiele sposobów o czym przekonali się uczniowie szkoły podstawowej. Komiksy można tworzyć na przykład w takich aplikacjach:
  • MakeBeliefsComix,
  • Pixton,
  • Write Comics,
  • ToonDoo.
Nasze komiksy powstały na platformie Toondoo, która naszym zdaniem jest przystępna i dostosowana do możliwości uczniów naszej szkoły. Dzięki tej platformie uczniowie nabyli nowe kompetencje w zakresie stosowania TIK. Dzięki takim ćwiczeniom mieli możliwość współpracy w grupie, integracji i wspólnej zabawy. Doskonalili z pewnością wyobraźnię przestrzenną, percepcję wzrokową i świetnie się bawili. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz