SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

czwartek, 25 lutego 2016


Dziś odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu sieci współpracy nauczycieli „Czas TIKa”. Tym razem uczestniczyło  w nich ponad czterdziestu nauczycieli szkół gminy Oborniki. Kolejna grupa zmierzy się z TIK-iem już za tydzień.
Atmosfera spotkania jak zwykle bardzo pracowita i kreatywna. Powstało wiele ciekawych ćwiczeń i pomysłów na ich wykorzystanie. Dziś nauczyciele stworzyli swoje padlety i skonstruowali interaktywne ćwiczenia na platformie Learningapps. Następnym razem zaproponujemy aplikacje do tworzenia komiksów i chmur wyrazowych. Dziękujemy za zaangażowanie i współpracę wszystkim uczestnikom.

Wspomnieć należy, że dzisiejsze warsztaty odbyły się pod patronatem Wyższej Szkoły Komunikowania, Politologii i Stosunków  Międzynarodowych z Warszawy- filia studiów podyplomowych w Obornikach, która sfinansowała warsztaty. Jeśli w najbliższym czasie zamierzasz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe poprzez ukończenie studiów podyplomowych, to serdecznie zapraszamy. Bliższe informacje o studiach zawarte są w informatorze, które możesz pobrać poniżej.Lokalizacja studiów: Oborniki, w placówce ZSZ ul. Kutrzeby.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz