SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

niedziela, 22 maja 2016
Nie tylko uczniowie w szkołach ogólnodostępnych mają obowiązek uczenia się języków obcych. Uczniowie ze specjalnymi potrzebami również poznają języki. Warto zatem zadbać o to, by tę trudną umiejętność pomóc im przyswoić w jak najbardziej przyjazny,  kreatywny sposób.
Może poprzez zabawę? Na pewno to świetny sposób, bo nasi uczniowie uwielbiają doskonalić swoje umiejętności  i zdobywać nowe informacje właśnie poprzez gry lub uczestnicząc w zabawie. Proponujemy do nauki języka angielskiego wykorzystanie kreatywnych kart firmy Educarium. Gra rozwija i utrwala słownictwo dzieci, uczy czytania po angielsku ze zrozumieniem. Nad obrazkiem znajduje się proste pytanie, na które można odpowiedzieć YES lub NO. Instrukcja podaje formie zabawy grupowej i indywidualnej, można z niej skorzystać lub samemu dostosować ćwiczenia.
Nasz uczeń z ZA uwielbia taką formę pracy, bo tekst wsparty jest obrazem, do tego wzmocnieniem dla niego po wskazaniu właściwej odpowiedzi jest możliwość posegregowania kart, a tę czynność bardzo lubi.

Dla naszych czytelników specjalna promocja - 5% rabatu z hasłem- SPECJALNI NA 5! Promocja obowiązuje do 3 czerwca 2016r. Zrób swojemu dziecku wspaniały edukacyjny prezent na Dzień Dziecka!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz