SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

niedziela, 4 grudnia 2016


Większość dzieci uwielbia kolorowanki i mandala.Stają się wówczas kreatorami przepięknych ilustracji i obrazów. Mamy dla Was propozycję w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia.
Są to aplikacje tabletowe- Kolorowanki na Boże Narodzenie.  Nawet jeśli do świąt daleko, Kolorowanki Boże Narodzenie przypomną Wam ten wyjątkowy bożonarodzeniowy czas.
Gry kolorowanki dla dzieci to świetne zajęcie na każdą porę, jednak zimą kolorowanki bożonarodzeniowe to największa frajda! Sprezentowana na Boże Narodzenie kolorowanka to idealny prezent dla małego artysty. Być może w tym roku przyniesie ze sobą Mikołaj rysunki, a bałwanek kolorowanki, aby wspólnie rozbudzić w Twoim maluchu artystyczny talent! Pomóż im w tym zadaniu i pobierz nasze obrazki świąteczne do kolorowania dla dzieci już teraz!
KOLOROWANKI DLA DZIECI ZALETY
Kolorowanki dla dzieci to świetna metoda edukacyjna na rozwijanie zdolności motorycznych i sprawności manualnej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, percepcji i rozpoznawania kolorów, a także wstęp do nauki pisania. Według psychologów kolorowanki mają także efekt terapeutyczny, uspokajający i wspomagający zdolność koncentracji. Nawet najprostsze obrazki do kolorowania są wyzwaniem dla dzieci, a poczucie satysfakcji z pokolorowania całego kolorowanki poczucie własnej wartości i pewność siebie.
W tym poście proponujemy Państwu kolorowanki na iPady oraz na urządzenia mobilne z systemem Android.
Aplikację pobierz TUTAJ ANDROID!
Kolorowanka tablety i iPady
Wiele dzieci uważa kolorowanie za przyjemne zajęcie, a mając na uwadze pozytywny wpływ tego rodzaju rozrywki na rozwój osobowości i umiejętności dziecka już od najmłodszych lat, można zasugerować, że kolorowanie powinno być codziennym elementem edukacyjnym zarówno w szkole, jak i w domu.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz