SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

niedziela, 2 kwietnia 2017Chcąc kreować szkołę przyszłości, widzimy jako nauczyciele potrzebę wdrażania naszych uczniów do życia w nowoczesnym, cyfrowym świecie. Nowoczesne technologie są obecne w każdej dziedzinie naszego życia i nie ma powodu, by szkoła miała ten fakt bagatelizować.
Nie zatrzymamy pociągu zmian. Warto zatem podjąć wyzwanie i wzbogacić swoją wiedzę na temat cyfrowych narzędzi, aplikacji, platform edukacyjnych, które pozwolą nam na efektywne wdrażanie TIK w edukacji i terapii uczniów. Świadomość zmian i wyzwań jaki stoją przed nauczycielami, skłania do stałego podnoszenia swoich umiejętności i kompetencji cyfrowych. Widzimy to szczególnie podczas szkoleń, Rad Pedagogicznych, konferencji i warsztatów, które oragnizujemy dla nauczycieli. Cieszy nas fakt, że nauczyciele tak licznie na nie przychodzą. 

Na swoich szkoleniach prezentujemy sprawdzone i wdrażane przez nas aplikacje do pracy na iPadach, aplikacje i programy webowe, platformy edukacyjne. Nauczyciele podczas warsztatów poznają te narzędzia, wspólnie z nami tworząc materiały, które wykorzystują w swojej pracy.W swojej ofercie mamy także szkolenia z programowania dla uczniów I i II  programujemy roboty Dash i Dot, uczymy programować małe ozoboty, ale pokazujemy też Matę Mistrzów Kodowania, którą można zamówić u Mistrzów wraz ze szkoleniem, uczymy także w jaki kreatywny sposób można uczyć dzieci programowania wykorzystując tradycyjne metody i sposoby offline. 
W ostatnim czasie przeprowadziłyśmy wiele szkoleń i jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania nauczycieli i chęci zmian naszej edukacji. 
Dziękujemy wszystkim dotychczasowym szkołom za zaproszenie, nauczycielom za aktywne uczestnictwo. Na zdjęciach wspomnienia między innymi z wczorajszego szkolenia w Człuchowie oraz na Podlasiu oraz warsztatów z cyklu "Moje TIKanie". 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz