SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 12 maja 2017


Na rynku istnieje wiele atrakcyjnych aplikacji tabletowych, które ułatwiają naukę zegara. Dla naszych uczniów to trudne zadanie, aby opanować umiejętność odczytywania godzin na zegarze analogowym.
Poszukujemy różnorodnych sposobów na to, aby ułatwić dzieciom tę naukę i maksymalnie zaktywizować. Jako entuzjastki nowoczesnych technologii i pracy z tabletami, proponujemy sprawdzone przez nas aplikacje do nauki zegara.

Na Android
Nauka zegara
Poprzez zabawę dziecko szybko opanuje odczytywanie czasu z zegara analogowego oraz ustawianie zegara cyfrowego i będzie wiedziało która jest godzina. Nauka odbywa się na zegarze analogowym i zegarze cyfrowym. 

Zegar dla dzieci
Nauka podzielona jest na części dzięki czemu dziecku łatwiej jest zrozumieć poszczególne elementy zegarka. Nie trzeba umieć czytać - aplikacja odczyta sama polecenia.

na iOS
Time Telling 
kolejna gra ułatwiająca określanie czasu na zegarze. Jest w języku polskim, oprócz nauki daje dziecku możliwość zabawy (pozwala rozkręcić zegar).


W sieci dostępne są również webowe aplikacje- gry, które doskonale sprawdzą się w nauce odczytywania godzin na zegarze. My polecamy tę NAUKA ZEGARA.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz