SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

czwartek, 1 lutego 2018

Gra Memory: Zwierzęta - gra pamięciowa dla każdego pomaga trenować pamięć i umiejętność koncentracji oraz zrelaksować się i uspokoić.


Dopasowywanie obrazków ze zwierzętami w grze Memory Zwierzęta poprawia logiczne myślenie. Wymowa nazw zwierząt przez lektorów w wybranych językach wspomaga naukę języka.
Odgłosy zwierząt zachęcają do odkrywania kolejnych etapów i poznawania nowych zwierząt. Świetna aplikacja także dla dzieci z autyzmem, ponieważ pozwala na naukę rozumienia mowy i rozpoznawanie odgłosów zwierząt. Z pewnością sprawdzi się także podczas zajęć logopedycznych i korygujących wady wymowy.

Jeśli dziecko ma problemy z pamięcią, szybko się rozprasza i nie potrafi się skoncentrować powinno ćwiczyć pamięć i koncentrację. Gra Memory Zwierzęta z wymową nazw zwierząt to również świetny sposób na naukę języka angielskiego.

Właściwości aplikacji:
● Ponad 140 zwierząt,
● Nauka nazw zwierząt w językach obcych,
● Wymowa nazw zwierząt przez profesjonalnych lektorów,
● Trzy poziomy trudności,
● Poznawanie dźwięków wydawanych przez zwierzęta,
● Wsparcie google game dla przechowywania wyników i współzawodnictwa z przyjaciółmi,
● Nauka i poznawanie zwierząt,
● Zdjęcia prawdziwych zwierząt w jakości HD,
● Przejrzysta, nie rozpraszająca uwagi grafika,
● Obsługa ponad 40 języków,
● Darmowa aplikacja.

Gra pamięciowa Memory jest świetnym treningiem wspomagającym rozwój intelektualny. Ćwiczenie pamięci to idealny sposób na zachowanie sprawnego mózgu, który pobudzany do regularnej pracy lepiej funkcjonuje na co dzień.


Grę memory zwierzęta na urządzenia z systemem Android pobierzesz TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz