SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

czwartek, 14 lutego 2019

GENERATOR PLANSZ SPINNEROWYCH


Nowocześni nauczyciele, którzy są świadomi zmian jakie niesie za sobą postęp cywilizacyjny korzystają podczas zajęć z nowoczesnych technologii.
Robią to rozsądnie i tylko w celach edukacyjnych. My z doświadczenia wiemy, że właściwie dobrane narzędzia multimedialne nie tylko wzbogacają i uatrakcyjniają proces lekcyjny, ale wpływają także na konkretne efekty. 

W sieci istnieje mnóstwo stron i platform edukacyjnych z gotowymi interaktywnymi ćwiczeniami, ale także generatorów, które służą do tworzenia spersonalizowanych kart pracy, gier planszowych czy łamigłówek. 
Co to jest Generator kart zadań?

Generator kart zadań to narzędzie dla nauczyciela, ale może z niego korzystać każdy odwiedzający  konkretną stronę. Generator będzie umożliwiał tworzenie kart pracy, w generatorze znajdzie się galeria z gotowymi kartami pracy z możliwością ich modyfikacji przez użytkownika. To świetny sposób na szybkie stworzenie własnych materiałów dostosowanych do potrzeb dzieci. 
My na swoim blogu   rozpoczynamy publikację  cyklu postów, w których prezentować będziemy konkretne generatory do tworzenia materiałów edukacyjnych i kart pracy. Mamy nadzieję, że będą one pomocne w Państwa pracy i przyczynią się do tworzenia przez Was własnych, spersonalizowanych pomocy. 
W tym poście prezentujemy generator do tworzenia spinnerowych plansz z emocjami, kierunkowymi strzałkami czy wizualizowanymi liczbami. Na stronie można pobrać gotowe plansze lub edytować istniejące i stworzyć własne zasoby. 
Wygenerowaną kartę drukujemy, a następnie przypinamy strzałkę lub korzytsamy ze spinnera do gry. 

Generator do plansz spinnerowych znajdziesz TUTAJ

Plansza z wizualizacją liczb do pobrania TUTAJPlansza z wizualizacją kolorów do pobrania TUTAJ


Plansza z wizualizacją emocji do pobrania TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz