SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 15 marca 2019

Tabliczka dzieleniaDzielenie liczb przysparza uczniom wiele kłopotów. Z pomocą może nam przyjść aplikacja "Tabliczka dzielenia". Odpalając aplikację zobaczysz, że jest podzielona na kilka części. W sekcji Zagraj Teraz zobaczysz grę wielopoziomową, w ramach której dziecko może praktykować to czego nauczyło się w trakcie zabawy.
W sekcji Tabliczek Dzielenia, znajdziesz 10 tablic. Wystarczy, że naciśniesz przycisk, aby zobaczyć każdą z nich.

Aplikacja ma również sekcję z testami, w których dziecko musi podać prawidłową odpowiedź, dzięki czemu lepiej przyswoi wiedzę zdobytą w poprzednim rozdziale.

Interfejs aplikacji jest stworzony tak, aby cieszył sam proces uczenia się i jest zaprojektowany w sposób ułatwiający dzieciom nawigację, która jest intuicyjna, dlatego też mogą one używać aplikacji samodzielnie i uczyć się we własnym tempie.

Testy są podzielone na trzy poziomy: poziom podstawowy, średniozaawansowany oraz zaawansowany. Każdy z nich zawiera serię pytań, na które Twoje dzieci szybko znajdą odpowiedź wciskając odpowiedni przycisk. W ten sposób dzieci mają szansę szybko skorygować popełnione błędy wpisując poprawny wynik lub przejść do następnego pytania.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz