SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 15 kwietnia 2020

educandy - interaktywne ćwiczenia


Czas zdalnego nauczania może sprzyjać także edukacyjnym zabawom. Warto wykorzystać atrakcyjne dla dzieci gry, które pozwolą nie tylko na usprawnianie dysfunkcji, ale także zaangażują dziecko w proces uczenia. Niewątpliwie taką aplikacją jest EDUCANDY.

Aplikacja studencka Educandy daje ci dostęp do gier stworzonych przez nauczycieli, rodziców, czy nawet samych uczniów nauczycieli stworzonych na stronie, poprzez specjalne kody dostępu. Nauczyciel przygotowując konkretne zadania czy ćwiczenia gromadzi je na swoim koncie. Chcą je udostępnić uczniom czy innym użytkownikom podaje kod dostępu, który jest automatycznie generowany. Przygotowując materiał do jednego typu zadań możesz wykorzystać jeszcze wiele razy, ponieważ aplikacja wygeneruje na jego bazie kolejne.
W educandy możemy tworzyć wykreślanki, gry typu kółko- krzyżyk, labirynty lub zadania typu połącz w pary. Z aplikacji możemy skorzystać w formie mobilnej lub stacjonarnej na komputerze czy tablicy interaktywnej. 
Każdą stworzoną wcześniej grę możemy edytować, zagrać w nią lub udostępnić. Dla ucznia możemy wygenerować kod dostępu, innym nauczycielom przesłać link. Chcąc osadzić zadanie na blogu czy stronie internetowej generujemy kod do osadzenia.


Aplikacja TUTAJ

Platforma TUTAJ

Przykładowe ćwiczenia w aplikacji to:

kod do gry, który należy wpisać: ec9d

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz