SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

wtorek, 1 lutego 2022

Zadanie w Genially na Dzień Bezpiecznego Internetu


Internet jest niezwykle ważny w życiu młodych ludzi. Sporą część wolnego czasu spędzają, słuchając muzyki na Youtube, publikując zdjęcia na Instagramie, czy rozmawiając ze znajomymi na Facebooku.
Dlatego nauczycielce świadomi  zagrożeniach, na które w Internecie mogą być narażeni młodzi ludzie, powinni jak najczęściej rozmawiać o tym, jak bezpiecznie poruszać się w sieci. Warto uświadomić dzieciom, że każda aktywność w wirtualnej rzeczywistości zostawia ślad, a nieprzemyślane publikowanie treści na swój temat. może wywołać sytuacje przykre, a nawet niebezpieczne.
Opracowana przez nas karta pracy, pomoże uświadomić młodym ludziom, jakie dane na ich temat trafiają do sieci i kto jest nimi zainteresowany.

Jeśli chcesz poznać ciekawe strony i materiały do prowadzenia zajęć na temat bezpiecznego internetu, to koniecznie wykup nasze szkolenie. 

Szkolenie BEZPIECZNY INTERNET znajdziesz TUTAJ
Zadanie znajdziesz TUTAJ

1 komentarz:

  1. Ważny temat, szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy dzieci mają tak łatwy dostęp do interenetu, przecież praktycznie każde dziecko ma smartfona. Ja sam teraz kupowałem sobie realme 7 pro a syn dostał telefon po mnie.

    OdpowiedzUsuń