SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 1 kwietnia 2020

KARTKI W AKCJI DLA MEDYKÓWNasza akcja #kartkadlamedyka przerosła nasze oczekiwania. Do współpracy zgłosiło się kilkaset szkół. W dwa dni udostępnione przez nas padlety, zostały zapełnione i  zablokowane. Nie mieszczą już kolejnych prac. Nie można już do nich nic dodać.

Szanowni Państwo padlet to tylko symbol gromadzenia kartek. Apelujemy o ich publikowanie w sieci. Na stronach szkół, na Fanpage szkół i na swoich prywatnych profilach. Zależy  nam na tym, aby dotarły one do wszystkich Medyków.
Podczas publikowania nie zapomnijcie o hasztagowaniu postów #kartkadlamedyka. Będzie nam wówczas łatwiej dotrzeć do Państwa i wszystkich kartek.
Akcja jest niezobowiązująca, bez żadnych nagród i certyfikatów. Tutaj liczy się udział i nasza wdzięczność dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za tak liczny odzew. Akcja tra nadal, rysujcie, malujcie, dziękujcie naszym  Bohaterom!

Za dodane pliki i zdjęcia nie ponosimy odpowiedzialności. Zdjęcia i kartki z wizerunkiem osób, dzieci i dorosłych ponoszą odpowiedzialność osoby zamieszczające.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz