SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

sobota, 22 kwietnia 2023

GENERATOR ZNACZKA POCZTOWEGO - SYMBOLE NARODOWE


Polskie symbole narodowe na znaczku pocztowym? Dlaczego nie…Żeby zaprojektować znaczek, nie trzeba mieć zaawansowanych umiejętności graficznych, wystarczy generator, który pozwoli szybko stworzyć ciekawy projekt.
Gdzie zatem szukać takich nieskomplikowanych rozwiązań? Proponujemy stronę, na której użytkownik znajdzie wiele interesujących, graficznych szablonów, większość da się wykorzystać na zajęciach. Wystarczy dodać obraz i tekst. Dodatkowym atutem strony jest to, że miejsca na dodanie tekstu jest niedużo, dlatego uczeń musi, wykazać się nie lada kreatywnością, aby zmieścić najważniejsze informacje.

Generator znajdziesz TUTAJ

Chcąc ułatwić naszym uczniom wykonanie znaczka, nagrałyśmy tutorial, który udostępniony, krok po kroku pokazuje, jak wykonać grafikę. Szukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.
Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.
2 komentarze: