SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

czwartek, 28 maja 2020

SZKOLENIE GENIALLY- NAGRANIE KTÓRE OBEJRZYSZ W DOWOLNYM MOMENCIE
Specjalne Genially
Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak korzystać z aplikacji Genially, jak tworzyć interaktywne zadania dla uczniów i niesamowite prezentacje na tej stronie, wykup nasze szkolenie.
Przedstawimy w nim krok po kroku wszystkie dostępne narzędzia oraz sposób generowania i udostępniania prezentacji. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 668348494, 696351037
Materiały szkoleniowe zostaną udostępnione po wypełnieniu i wysłaniu formularza i uiszczeniu opłaty w wysokości 50 zł. Kwotę tę należy przelać na konto: Zyta Czechowska specjalni.pl, Bogdanowo, 64-600 Oborniki, nr konta: 64 1020 4128 0000 1402 0012 5807 . Po zaksięgowaniu wpłaty na koncie, prześlemy materiały. Uwaga! W tytule przelewu proszę wpisać swoje imię i nazwisko. Prosimy przesłać również prawidłowe dane, jeżeli potrzebujecie Państwo fakturę na adres email: specjalni.tik@gmail.com.
PROSIMY UWAŻNIE WPISYWAĆ ADRESY E-MAIL.


Wypełnij formularz zgłoszeniowy znajduje się TUTAJ
1 komentarz:

  1. Wydaje mi się, że będzie to najlepsze rozwiązanie, aby skorzystać sobie z pomocy ekspertów, ponieważ specjaliści dużo lepiej doradzą i na spokojnie podpowiedzą, co zrobić. Jeśli chodzi o moje zdanie, to najlepszych specjalistów możesz znaleźć w Pla.partners . Na ich stronie przedstawiona jest cała oferta i dowiesz się z niej, czym konkretnie się zajmują i czy będzie to opcja idealna dla Waszej przyszłej firmy. Z ich usług możesz korzystać również na etapie prowadzenia już własnej działalności. Ogólnie wiele możliwości w jednym miejscu.

    OdpowiedzUsuń