SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

czwartek, 16 grudnia 2021

ĆWICZENIA ORIENTACJI PRZESTRZENNEJ I SPOSTRZEGANIA - REWALIDACJA

 
Do MIKOŁAJEK I BOŻEGO NARODZENIA jeszcze trochę czasu,  a my zaczynamy tworzenie kreatywnych, okolicznościowych ćwiczeń dedykowanych przede wszystkim na zajęcia rewalidacyjne, na zajęcia w ramach pomocy psychologiczno- pedagogicznej, ale także w ramach np. funkcjonowania osobistego i społecznego.

Prezentowane przez nas aktywności w tym zestawie ćwiczeń pozwolą na ćwiczenie orientacji przestrzennej i spostrzegania. 

Zachęcamy do tworzenia podobnych materiałów, a jeśli chcecie Państwo nauczyć się je konstruować, to zapraszamy na nasze szkolenie "Geniallne Święta". 

Dowiecie  się w jaki sposób zaplanować aktywizujące uczniów zajęcia stacjonarne i zdalne z geniallnymi aktywnościami, ze świętami Bożego Narodzenia w tle. Jak skonstruować angażujące ćwiczenia i zadania. Poznacie ciekawe pomysły i nauczycie się tworzyć interaktywne, kreatywne ćwiczenia świąteczne wykonane w aplikacji genially, które wykorzystacie na zajęciach rewalidacyjnych, zajęciach w ramach pomocy psychologicznej czy na zajęciach edukacyjnych. 


                                                                 Link do zapisów znajdziesz TUTAJ
7 komentarzy:

  1. Super. W zadaniu z choinkami, tam gdzie ustawiamy choinki od najmniejszej do największej chyba jest błąd. Trzecia choinka się chowa za ramką

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam, Prezentacja Świetna!, ale wydaje mi się, że jest błąd przy pierwszym slajdzie - jest do niego przypięte polecenie, które następnie pojawia się przy drugim slajdzie i pasuje właśnie do niego.
    Pozdrawiam
    J.Dębek

    OdpowiedzUsuń