SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

sobota, 31 października 2020

WIRTUALNA TABLICA DO WSPÓŁPRACY AWWCZAS EDUKACJI ZDALNEJ to okres odkrywania nowych narzędzi do prowadzenia zdalnych lekcji. 

Jednym z nich są wirtualne tablice do prezentowania treści, ale także do współpracy. Na takich tablicach zapiszesz temat, notatki, działania matematyczne. Zwizualizujesz treści i to co najważniejsze zaprosisz do współpracy i aktywności na tablicy uczniów. 

Jedną z takich tablic jest AWW- Niezależnie od tego, czy jest to zadanie zadane podczas lekcji, czy zadanie domowe, tablica online daje uczniom możliwość kreatywnej współpracy wizualnej. Uczniowie mogą ćwiczyć swoje umiejętności pracy zespołowej bez konieczności zmiany aranżacji sali, a nawet mogą to robić z domu. Wiele narzędzi do współpracy online dla nauczycieli utrudnia utrzymanie porządku w klasie. Dzięki aplikacji AWW możesz zdecydować, czy chcesz udostępnić tablicę wszystkim osobom do edycji, aby tylko wyświetlać lub udostępniać kopię tablicy każdemu uczniowi, aby tylko oni mogli edytować swoją kopię.

Aplikacja AWW umożliwia dokładne omówienie każdego tematu z uczniami z każdą częścią, zadaniem lub instrukcją w tym samym miejscu. Nigdy nie tracisz pracy, którą wykonujesz pośród stosów papieru, a uczniowie zawsze mogą wrócić do wszystkiego, co omówiłeś na zajęciach.

Do tablicy dodasz tekst, obrazy, kształty, zewnętrzne pliki pdf i inne. 

Tablicę można udostępnić za pomocą linku, pobrać obraz tablicy w formacie pdf i jpg.


Link do tablicy znajduje się TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz