SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 26 stycznia 2022

Calassroomscreen - tablica do wizualizacji i prowadzenia zdalnych lekcji i stacjonarnych.Kolejna, fantastyczna tablica interaktywna do wizualizacji i prowadzenia zajęć stacjonarnych i online. 

Dlaczego warto z tej tablicy skorzystać?

Ponieważ wszystkie potrzebne narzędzia  są na wyciągnięcie ręki. Możesz wyświetlać instrukcje lekcji w jasny i wizualny sposób. Wybierzesz jeden z ponad trzynastu widżetów, które będą wspierać Twoje zajęcia klasowe.

Podczas lekcji uruchom swój ekran w mniej niż minutę. Podczas lekcji możesz łatwo dostosować instrukcje wyświetlane na ekranie.

Tło naszej tablicy możemy dostosować do tematu lekcji, do rodzaju aktywności i form współpracy. Możemy skorzystać z motywów dostępnych w aplikacji lub dodać własne. 

Wykorzystując tablicę możemy dodać do niej imiona uczniów, co pozwoli na ich aktywizację podczas zajęć. Ponadto daje nam możliwość wyświetlania timerów, świateł które będą doskonałym uzupełnieniem elementów oceniania kształtującego, co pozwoli na udzielania uczniom informacji zwrotnej, ale też sygnalizowania przez uczniów stanu swojej wiedzy i rozumienia tematu. Możemy udostępnić kalendarz, stoper, ale też skorzystać z narzędzi piszących. Ponadto Istotną wartością tablicy jest możliwość ustawienia języka polskiego. 

Link do tablicy TUTAJ

Więcej na temat wykorzystywania nowych technologii dowiesz się z książki 

"Jak nie zgubić dziecka w sieci?" TUTAJSzukasz innych materiałów i sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów edukacyhnych, do których będziesz miał dostęp przez pół roku.Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz