SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

wtorek, 26 stycznia 2016


W  ogólnopolskim konkursie na najciekawsze zajęcia z wykorzystaniem e-podręczników „Szkoła na czasie, e-podręczniki w klasie!”, którego jesteśmy autorkami, nasza szkoła zajęła I miejsce w kategorii szkół specjalnych. Wygraliśmy dla szkoły 15 tabletów, etui  i  mobilną szafę na ten sprzęt. 

Uczniowie Szkoły Podstawowej realizowali projekt problemowy pt. "Pod choinką", którego efekty zobaczyć można na stronie internetowej stworzonej dla tego działania, podanej poniżej. Należy kliknąć na interaktywne bombki i prezenty, które przeniosą nas na podstrony, szczegółowo opisujące działania projektu. podchoinka.zss-kowanowko.edu.pl 22 stycznia, odebraliśmy z rąk organizatorów podczas uroczystej gali
w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie nagrodę. Projekt zyskał ogromne uznanie, otrzymaliśmy jako szkoła wiele gratulacji i usłyszeliśmy mnóstwo budujących słów. Dowodem uznania jest publikacja projektu na ogólnopolskich portalach edukacyjnych takich jak np. Edunews.


Dzięki zdobytym tabletom możliwe stało się wdrożenie przez nas innowacji pedagogicznej polegającej na  utworzeniu „Klasy tabletowej”. Już niebawem prezentować będziemy Państwu nasze działania w ramach tej klasy. Mamy nadzieję na duże zaangażowanie i kreatywność uczniów w innowacyjnym zdobywaniu wiedzy i poszerzaniu kompetencji informacyjno- komunikacyjnych.

3 komentarze:

  1. Serdecznie gratuluję wygranej! Tablet to wspaniałe narzędzie w edukacji! Będę częstym gościem na Waszym pięknym blogu!

    OdpowiedzUsuń