SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

poniedziałek, 30 maja 2016


Uczniowie klasy przysposabiającej do pracy, zbliżają się do zakończenia całorocznego projektu edukacyjnego "Baza pomysłów", w ramach którego przygotowywali kreatywne pomoce dydaktyczne.
Udało nam się stworzyć kilkadziesiąt świetnych, kolorowych pomocy, z których uczniowie i nauczyciele mogą korzystać podczas lekcji i zajęć rewalidacyjnych. Zorganizowaliśmy dwie szkole wystawy naszych prac, na bieżąco opisywaliśmy nasze działania na stronie szkoły oraz na blogu. Nadszedł czas ewaluacji naszego projektu. Informacją zwrotną dla nas  jest zainteresowanie pomocami naszych kolegów. Aby utrwalić w ciekawej, dostępnej dla wszystkich formie nasze prace stworzyliśmy z uczniami na lekcjach funkcjonowania osobistego i społecznego elektroniczną książeczkę prezentującą produkty naszego projektu.

Taką książeczkę możecie wykonać na stronie  www.storyjumper.com.
Przed jej stworzeniem, przygotuj zdjęcia oraz teksty, które chcesz, aby znalazły się w Twojej książeczce. Po jej skomponowaniu istnieje możliwość udostępnienia na portalach społecznościowych, osadzenia na blogu czy stronie internetowej. Możesz się także podzielić nią, generując  link.


Book titled 'Kreatywne pomoce dydaktyczne'

Read this free book made on StoryJumper

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz