SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

sobota, 17 czerwca 2017


"Pierwsze słowa Nauka dzieci"- to aplikacja mobilna do nauki języka polskiego stworzona z myślą o dzieciach - najmłodszych użytkownikach, w tym również o dzieciach z autyzmem, dla których dużym problemem jest rozumienie słyszanych i wymawianych słów.
Dzięki aplikacji nauka nowych słówek w języku polskim może stać się sposobem na wprowadzenie i poszerzanie nowego słownictwa dla naszych dzieci, ale równocześnie prawdziwą zabawą. Jest to alternatywa dla tradycyjnych książeczek do poznawania pierwszych słówek. Ułatwia naukę w każdym dogodnym dla nas miejscu. Może okazać się przydatna zarówno w domu, ale również w niecodziennych miejscach - w trakcie podróży, w kolejce do lekarza - gdy naszemu dziecku nudzi się, a my chcemy, żeby zajęło się czymś pożytecznym i wciągającym. Całą aplikację zupełnie za darmo możemy pobrać z marketu Google Play (Android). Co ważne działa zarówno w trybie online jak i offline, czyli nie musimy mieć dostępu do internetu, aby korzystać z wcześniej pobranej aplikacji. Pobierz APLIKACJĘ TUTAJ.

Aplikacja zawiera interesujące obrazki i teksty, które pomogą rozpocząć naukę Twojemu dziecku. Dzięki regularnym aktualizacjom dodawane są nowe kategorie, które poszerzają zakres słownictwa i pomogą rozwinąć mowę dziecka.

Aplikacja  została stworzona w sposób atrakcyjny dla małych dzieci, zawiera kolorowe ilustracje, które zachęcają do odkrywania nowych słówek. Łatwy interfejs ułatwia przeglądanie konkretnych tablic słówek nawet początkującym użytkownikom. Jedynym mankamentem według nas są zbyt małe podpisy.

Wśród kategorii tematów do nauki znajdują się:
- liczby
- litery
- zwierzęta
- człowiek – części ciała
- ubrania
- kolory
- owoce i warzywa
- szkoła
- sport
- kształty
- transport
- jedzenie
- zima
- podstawowe przedmioty codziennego użytku.
W trakcie nauki Twoja pociecha może nie tylko obejrzeć kolorowe ilustracje, ale również posłuchać wymowy słów i zwrotów, dzięki funkcji lektora. Po przyswojeniu każdego z działu możliwe jest sprawdzenie swojej wiedzy, poprzez testy, które sprawdzają poziom opanowanego materiału.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz