SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

sobota, 7 października 2017


SZKOLENIE  W RAMACH PROJEKTU SIECI WSPÓŁPRACY NAUCZYCIELI "MOJE TIKANIE".
Ruszył nasz autorski projekt sieci współpracy nauczycieli. Na pierwszych warsztatach, które odbyły się 5 października w Obornikach, uczestnicy szkolenia  uczyli się tworzyć infografiki. Poznali 3 programy webowe, dzięki którym łatwo i szybko stworzą efektowne plakaty, reklamy, infografiki  czy ogłoszenia.
 Cieszymy się, że kolejny rok jesteście Państwo z nami. Budujące jest to, że nasze szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem. Już w listopadzie spotykamy się na kolejnych warsztatach, na których nauczymy się tworzyć mapy myśli. 
Nasze szkolenia odbywają się raz w miesiącu, najczęściej w pierwszy czwartek miesiąca. Zapisy są możliwe poprzez formularz, który udostępniamy na blogu oraz Fanpage. 
Cena szkoleń w ramach tego programu to 40zł.  Wystawiamy faktury. 
Oprócz ofert indywidualnych szkoleń dla nauczycieli polecamy szkolenia Rad Pedagogicznych. Jesteśmy także otwarte na Państwa propozycje szkoleń. Serdecznie  zapraszamy!
Kontakt: specjalni.tik@gmail.com, tel. 668-348-494, 696351037
Oferta szkoleń indywidualnych.

Oferta szkoleń dla Rad Pedagogicznych.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz