SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

wtorek, 1 maja 2018W środę. 25 kwietnia w naszej szkole mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć uczniów z zaprzyjaźnionych szkół, które wraz z nami współpracują w projekcie "A może Wielkopolska?".
Byliśmy organizatorami Międzyszkolnego Konkursu Gwary Wielkopolskiej. Uczniowie mieli za zadanie wygłosić monolog, przeprowadzić dialog lub wyrecytować wiersz w gwarze wielkopolskiej właśnie. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a uczniowie zachwycili komisję, która miała duży problem z wyłonieniem zwycięzców. Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie dziękujemy za wspaniałe prezentacje i do zobaczenia niebawem. Naszą szkołę reprezentowała Kasia Mroczek, która zajęła 1 miejsce oraz Natalia Pyzia i Adrian Krawczak zdobywając wyróżnienie. Galeria zdjęć

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz