SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

sobota, 25 sierpnia 2018

Portal edukacyjny dla dzieci


W przestrzeni internetowej znajduje się coraz więcej świetnych portali  i platform edukacyjnych, które służą kształtowaniu u dzieci różnych umiejętności i kompetencji. 
Świetną, bezpłatną platformą służącą do nauki mowy, doskonalenie pisania, czytania, ale także ćwiczeń percepcji słuchowej, wzrokowej i wzrokowo-ruchowej jest EDUKOLE.

Jak to działa?

 Portal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom  rodziców i nauczycieli, którzy chcą wspierać swoje dzieci w ich ciągłym rozwoju, a jednocześnie pragną, aby ich pociechy mogły zdobywać wiedzę w przyjaznej atmosferze. Edukole oferuje możliwość analizowania wyników osiąganych przez maluszki, a tym samym ciągłego monitorowania czynionych przez nie postępów. Ponadto zapewnia rozmaite gry, które stanowią uzupełnienie zadań rozwijających poszczególne percepcje. Dzieci kształtują i szlifują podstawowe umiejętności, a jednocześnie mają zapewnioną świetną rozrywkę. Chcemy bowiem, aby dzieci wkraczały w krainę nauki z przekonaniem, że rozpoczynają ciekawą i radosną przygodę w swoim życiu. Portal doskonale sprawdzi się w pracy z tablicą interaktywną. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz