SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

czwartek, 7 października 2021

CODE WEEK- propozycje zadań i ćwiczeń


CodeWeek, czyli Europejski Tydzień Kodowania w tym roku odbędzie się w dniach 6-21 października 2018 roku. Ministerstwo Cyfryzacji od lat wspiera tę inicjatywę. Nie inaczej jest w tym roku. Mamy nadzieję, że pobijemy zeszłoroczny rekord i zorganizujemy najwięcej wydarzeń spośród innych europejskich państw.


CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.

Akcja organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem.

To świetna okazja, by zacząć zabawę z grami logicznymi, prostą grafiką komputerową, czy robotyką. Idea jest prosta – każdy kto chce się włączyć, może zorganizować własne wydarzenie i zgłosić je tutaj: events.codeweek.eu.

My jako entuzjastki kodowania, trenerki Mistrzów Kodowania i autorki ścieżki "Młodzi Patrioci", w programie #Superkoderzy, serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach. Każda nawet najmniejsza inicjatywa ma sens. Pokażmy, że uczniowie z SPE też kodują, programują, szyfrują rozwijając przy tym logiczne myślenie i orientację przestrzenną. Na naszym blogu znajdziecie mnóstwo ciekawych propozycji  dotyczących nauki programowania.Propozycje zabaw i ćwiczeń znajdziesz TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz