SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 12 października 2018

Darmowe puzzle dla dzieci i rodziców Puzzlomania.


Szukając idealnej aplikacji zarówno dla dzieci, jak i rodziców, rodzice zazwyczaj postrzegają aspekt wizualny gry. Warto jednak pamiętać, że aplikacja, którą właśnie pobraliśmy, powinna również mieć inne wartości, głównie te edukacyjne, które pozwalają szybko i na wielu poziomach rozwijać się.Idealne połączenie aspektów wizualnych i wartości edukacyjnej to  gra logiczna za darmo.
Czy wierzysz, że dzięki tej bezpłatnej grze będziesz przygotowany do nauki czytania i pisania, ale będziesz mógł również rozwijać umiejętności matematyczne, techniczne i motoryczne? Badania pokazują, że czas spędzony na rozwiązywaniu zagadek rozwija umiejętności, które pozwalają dzieciom i dorosłym dobrze rozpocząć naukę w przedszkolu lub w szkole, tak samo jak u dorosłych. Granie z takimi łamigłówkami od najmłodszych lat jest idealnym sposobem, aby dziecko rozwijało umiejętności analityczne i zdolność wizualnej syntezy problemu, w starszym wieku pomaga utrzymać koncentrację. Co więcej, składanie puzzli ma korzystny wpływ na rozwój mózgu, ponieważ podczas zabawy puzzlami ludzie pracują nad swoimi umiejętnościami analitycznymi i umiejętnością koncentracji, rozwijając w ten sposób zdolności poznawcze. Nigdy nie jest za wcześnie na łamigłówki!
Cechy tej aplikacji:
- nieograniczona liczba zdjęć
- 5 poziomów trudności
- puzzle z niesamowitą grafiką
- aplikacja, która uczy umiejętności poznawczych, umiejętności motorycznych, cierpliwości i zdolności do skupienia
- zdjęcia kategorii: samoloty, samochody, balony na ogrzane powietrze, zwierzęta, psy, koty, wozy strażackie, wozy strażackie, smoki, kosmici, kucyki, konie, buldożery, pociągi, rycerze, księżniczki, statki kosmiczne, delfiny, łodzie i wiele innych.

Aplikację pobierzesz w sklepie Play lub na stronie TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz