SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

czwartek, 20 grudnia 2018

Spektakl - Dziewczynka z zapałkami


Uczniowie naszej szkoły na scenie Obornickiego Ośrodka Kultury wystawili świąteczny spektakl pt. "Dziewczynka z zapałkami". Dostarczyli tym samym wszystkim widzom wielu wzruszeń i wrażeń. Były dwukrotne owacje na stojąco i bis.
Taka forma wyrazu pozwoliła naszym uczniom wzmocnić swoje poczucie wartości, przełamać bariery związane z wystąpieniami publicznymi i oswoić się ze sceną. Poza tym niesamowicie wzmocniły się więzi między uczniami i nauczycielami, którzy współpracowali półtora miesiąca przy realizacji tego zadania. 
Mamy nadzieję, że nagranie i zdjęcia będą dla Państwa inspiracją.

Przedstawienie przygotowali uczniowie pod opieką pań: Zyty Czechowskiej, Joanna Szczech, Pauliny Rutkowskiej, Krystyny Nowak, Agnieszki Garsteckiej i Jolanty Majkowskiej. 
Nagranie video poniżej.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza