SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 18 marca 2022

Aplikacja - Odgłosy zwierząt dla dzieci


Zwierzęta dla dzieci to darmowa aplikacja edukacyjna przeznaczona dla najmłodszych dzieci, ale też takich, które mają zaburzone spostrzeganie słuchowe i percepcję wzrokową.
Dzieci poprzez zabawę uczą się rozpoznawać nazwy i odgłosy zwierząt.


Z aplikacji Zwierzęta dla dzieci mogą korzystać również najmłodsze dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać. Naturalne odgłosy zwierząt, prosta obsługa oraz lektorzy dostępni w 7 językach (arabskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, portugalskim, rosyjskim) czytając nazwy zwierząt zajmą i uspokoją twoje dziecko w poczekalni lub w samochodzie.


Zalety aplikacji:
● naturalne odgłosy zwierząt,
● duża ilość zwierząt,
● intuicyjna obsługa,
● wymowa nazw zwierząt,
● tryb automatycznej zmiany zwierząt,
● blokada rodzicielska,
● obsługa 32 języków,
● ustawianie odgłosów zwierząt jako dzwonków i powiadomień.

Zwierzęta w aplikacji podzielone są na pięć grup:
● ptaki,
● ssaki,
● zwierzęta hodowlane,
● zwierzęta gospodarcze,
● zwierzęta dzikie,
● zwierzęta domowe.

Poznawanie zwierząt korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny i umysłowy dzieci.
Badania pokazują, że dzieci bardzo lubią oglądać bajecznie kolorowe obrazy zwierząt, które w połączeniu z naturalnymi odgłosami wydawanymi przez zwierzęta rozwijają wyobraźnię i pamięć dziecka. Dzięki temu dzieci uwielbiają oglądać zdjęcia zwierząt.
Gra Zwierzęta dla dzieci dostępna jest w 32 językach i może służyć jako zestaw kart do nauki języka (animal flashcards).

Aplikację pobierz TUTAJ

Szukasz innych materiałów i sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów edukacyjnych, do których będziesz miał dostęp przez pół roku.Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz