SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 12 października 2022

KODOWANIE- SCENARIUSZE ZAJĘĆ I ZESTAW ĆWICZEŃ ORAZ KART PRACY


Jesteś nauczycielem, który rozwija z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi logiczne myślenie? Ćwiczy spostrzeganie i usprawnia orientację przestrzenną? Próbuje aktywności związanych z kodowanie? Ta publikacja jest właśnie dla Ciebie.

W ramach pierwszej edycji  programu "Zaprogramuj Przyszłość" realizowanego przez Mistrzów Kodowana- obecnie Cyfrowy Dialog stworzyłyśmy publikację składającą się z kilku scenariuszy zajęć.
To propozycja dla uczniów z umiarkowaną i znaczną niepełnosprawnością intelektualną, ale z powodzeniem nasze propozycje możecie wykorzystać w pracy również z uczniami z lekką niepełnosprawnością intelektualną.

Dla uczniów w normie intelektualnej, ale z autyzmem, czy zespołem Aspergera mamy także swoje propozycje o nich przeczytacie w kolejnym poście na naszym blogu.

Zestaw scenariuszy pobierzesz ze strony ZAPROGRAMUJ PRZYSZŁOŚĆ

Scenariusze noszą nazwę Kodowanie na specjalne zamówienie.
Szukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.
Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz