SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 9 września 2020

Cykl warsztatów online dla uczniów #wiemikropka


Jesteśmy przekonane, że seria rozwijających warsztatów online #wiemikropka dodatkowo oswoi powrót do szkoły – prowadzący podpowiedzą uczniom i rodzicom m.in., jak skutecznie się uczyć, jakie narzędzia do nauki oferują nam nowe technologie i jak odpowiednio nastawić się do nadchodzących wyzwań. 

My mamy ogromną przyjemność współtworzyć ten projekt.

Empik kontynuuje serię rozbudzających ciekawość i potencjał warsztatów online, tym razem wokół powrotu do szkoły, pod hasłem #wiemikropka. Pokazujemy, że nowy rok nie musi być stresujący, a w szkole nie ma miejsca na nudę. Przecinek i Kropka zaprosił do współpracy prawdziwych Eduzmieniaczy, pedagogów i Superbelfrów, którzy z pasją i zaangażowaniem „oswajają” powrót do szkoły. Podczas zajęć online uczniowie i rodzice dowiedzą m.in.: Jak skutecznie się uczyć, jak radzić sobie ze stresem i w jaki sposób jeszcze lepiej motywować się do działania – kilka wskazówek od Pana Belfra, Nauczyciela z Internetów Jak dobrze i bezpiecznie wykorzystać nowe technologie w nauce: programowanie poprzez zabawę; wartościowe aplikacje mobilne i interaktywne platformy, które ułatwiają zapamiętywanie.
O nauce w XXI wieku opowiadamy właśnie my, czyli Zyta Czechowska, Nauczycielka Roku 2019 i Jolanta Majkowska trenerka TIK, autorki bloga specjalni.pl. W jaki sposób zadbać o kręgosłup ucznia i przygotować go na kolejny dzień lekcji: joga dla ucznia i rodzica; wspólne ćwiczenia jako świetny sposób na spędzanie czasu z dzieckiem. Na zajęcia zaprasza Ola Żelazo, doświadczona trenerka fitness. Na co zwracać uwagę przy wystąpieniach publicznych i jak mówić, żeby być słuchanym? – opowie Katarzyna Włodkowska - „Facetka od Polaka” Jak radzić sobie z emocjami – odpowiemy także wspólnie na pytanie, dlaczego warto popełniać błędy i jak pokonać złość Filmiki warsztatowe dostępne na stronie Empik.com w zakładce Back to school/warsztaty: https://www.empik.com/back-to-school/

Zapraszamy na kanał @wiemikropka na youtube.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz