SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 26 listopada 2021

Kalendarz adwentowy - interaktywne zadaniaCzas poprzedzający święta Bożego Narodzenia to okres, który szczególnie lubimy. Tematyka świateczna towarzyszy nam na wielu zajęciach. W tym roku grudniowe aktywności zebrałyśmy w  kalendarzu adwentowym.

 Znajdziecie w nim przeróżne zadania do wykorzystania również w trakcie lekcji online.  Dzięki aplikacji Genially zebrane w jednym miejscu interaktywne ćwiczenia, mogą być świetnym sposobem  na zaangażowanie uczniów w trakcie lekcji i zajęć rewalidacyjnych.

Link do kalendarza znajdziesz TUTAJ
Link do wersji do edycji znajdziesz TUTAJ


Zachęcamy do tworzenia podobnych materiałów, a jeśli chcecie Państwo nauczyć się je konstruować, to zapraszamy na nasze szkolenie "Geniallne Święta". 

Dowiecie  się w jaki sposób zaplanować aktywizujące uczniów zajęcia stacjonarne i zdalne z geniallnymi aktywnościami, ze świętami Bożego Narodzenia w tle. Jak skonstruować angażujące ćwiczenia i zadania. Poznacie ciekawe pomysły i nauczycie się tworzyć interaktywne, kreatywne ćwiczenia świąteczne wykonane w aplikacji genially, które wykorzystacie na zajęciach rewalidacyjnych, zajęciach w ramach pomocy psychologicznej czy na zajęciach edukacyjnych. 

Link do szkolenia znajdziesz TUTAJ


1 komentarz:

  1. W sudoku świątecznym przesuwane elementy chowają się pod białe nakładki- trzeba zmienić warstwy w edycji- chyba. Pozdrawiam! Świetna praca!

    OdpowiedzUsuń