SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

poniedziałek, 24 stycznia 2022

DBI- ANIMACJA Z ZASADAMI BEZPIECZNEGO PORUSZANIA SIĘ W INTERNECIE

 Zbliża się Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku szczególnie, powinnismy dołożyć wszelkich starań, by temat związany z bezpieczeństwem w sieci i profilaktyką w zakresie poruszania się w przestrzeni internetowej wybrzmiał mocno. 

Nie uciekniemy od nowych technologii, od życia w cyfrowym świecie. Jedyne co możemy zrobić, to wspierać naszych uczniów, edukować i towarzyszyć im w wirtualnej rzeczywistości. Świadomy uczeń to odpowiedzialny uczeń, który znając zasady i specyfikę funkcjonowania sieci będzie bezpieczny.

Podczas zajęć z funkcjonowania osobistego i społecznego z uczniami klasy przysposabiającej do pracy przygotowałyśmy animację z zasadami bezpiecznego poruszania się w internecie. Pomógł nam w tym program webowy biteable.  Zapraszamy do udostępniania i dzielenia się naszą propozycją. 

Link do animacji znajdziesz TUTAJ


Aplikację webową znajdziesz TUTAJ

Jeśli chcesz poznać ciekawe strony i materiały do prowadzenia zajęć na temat bezpiecznego internetu, to koniecznie wykup nasze szkolenie. 

Szkolenie BEZPIECZNY INTERNET znajdziesz TUTAJWięcej na temat wykorzystywania nowych technologii dowiesz się z książki 

"Jak nie zgubić dziecka w sieci?" TUTAJ
Dzień Bezpiecznego Internetu 2022 on Biteable.

12 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podobało dobranie animacji do treści. Pozdrowienia dla Twórców:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna animacja, wykorzystam na zajęciach😄

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję. Świetna animacja

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna animacja. Gratuluję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za udostępnienie. Wykorzystam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo obrazowe, dzięki. Przyda się z pewnością. Syn często siedzi przed komputerem, więc i porządny fotel Diablo X-Horn też sie oczywiście przyda. Fotele dla graczy super się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń