SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

wtorek, 25 stycznia 2022

KARTY PRACY- BEZPIECZNY INTERNET

W związku ze zbliżającym się Dniem Bezpiecznego Internetu.przygotowałyśmy dla naszych uczniów karty pracy. W tym roku szczególnie, powinnismy dołożyć wszelkich starań, by temat związany z bezpieczeństwem w sieci i profilaktyką w zakresie poruszania się w przestrzeni internetowej wybrzmiał mocno. 

Nie uciekniemy od nowych technologii, od życia w cyfrowym świecie. Jedyne co możemy zrobić, to wspierać naszych uczniów, edukować i towarzyszyć im w wirtualnej rzeczywistości. Świadomy uczeń to odpowiedzialny uczeń, który znając zasady i specyfikę funkcjonowania sieci będzie bezpieczny.

Proponowane przez nas karty pracy pokażą emocje uczniów związane z korzystanem z internetu, ale także utrwalą miejsca znajdujące się w sieci, z których warto korzystać. 

Kartę pracy pobierz TUTAJ


Kartę pracy pobierz TUTAJ

Jeśli chcesz poznać ciekawe strony i materiały do prowadzenia zajęć na temat bezpiecznego internetu, to koniecznie wykup nasze szkolenie. 


Więcej na temat wykorzystywania nowych technologii dowiesz się z książki 

"Jak nie zgubić dziecka w sieci?" TUTAJ


Szkolenie BEZPIECZNY INTERNET znajdziesz TUTAJ

Szukasz innych materiałów i sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów edukacyhnych, do których będziesz miał dostęp przez pół roku.Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz