SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

sobota, 23 marca 2024

MATEMATYCZNE PISANKI- WIELKANOCNE ĆWICZENIA

 


Okres wielkanocny sprzyja przygotowywaniu interaktywnych zadań z motywami i jej symbolami. 

Tym razem dla naszych uczniów przygotowałyśmy interaktywne, matematyczne zadania w aplikacji genially, które sprawdzą się zarówno podczas zajęć edukacyjnych, ale także podczas zajęć rewalidacyjnych. 

Zadania są tak skonstruowane by rozpocząć od prostych aktywności związanych ze spostrzeganiem, porównywaniem liczb, a następnie przechodzimy do rozwiązywania zadań w zakresie dodawania i mnożenia liczb. Trudność zadań jest na tyle zróżnicowana, by każdy uczeń znalazł coś dla siebie i miał poczucie sprawstwa.

Link do zadań znajdziesz TUTAJ


Chcesz podnieść swoje kompetencje cyfrowe, efektywnie pracować z dziećmi ze SPE, bez trudu przejść ścieżkę awansu zawodowego? Skorzystaj ze szkoleń online. Właśnie ruszyła nasza SPECJALNA PLATFORMA, na której znajdziesz certyfikowane, praktyczne kursy z pomysłami na fantastyczne zajęcia. Dodatkowo, zupełnie za darmo, możesz skorzystać z bezpłatnych kart pracy, które znajdują się zakładce Materiały. Ucz się we własnym tempie, w dowolnym czasie i miejscu. Zapraszamy!!! https://szkolenia.specjalni.pl/


1 komentarz: