SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

niedziela, 30 maja 2021

ELEKTRONICZNA KSIĄŻECZKA- KREATYWNE POMOCE DYDAKTYCZNE

 


Właśnie zakończyliśmy ogólnopolski projekt eTwinning w ramach cyklu Mój pierwszy projekt z Ambasadorem. W projekcie pt. "Kreatywne pomoce dydaktyczne", wzięło udział 20 szkół specjalnych i integracyjnych z całej Polski. 

Nauczyciele wraz z uczniami podczas lekcji przygotowywali według własnego pomysłu przeróżne pomoce dydaktyczne, które pomagają naszym uczniom w edukacji i terapii. 

Każda pomoc jest szczegółowo opisana pod kątem przydatności i sposobów wykorzystania. Wskazano również na artykuły, które potrzebne są do przygotowania tych pomocy. 

Projekt był niezwykłą okazją do współpracy nauczycieli i uczniów, inspiracji i wymiany doświadczeń na platformie TwinSpace. Powstała fantastyczna baza pomysłów w formie tradycyjnej, ale także elektronicznej książeczki. 

Udostępniamy tę książeczkę, zapraszamy do jej obejrzenia z nadzieją, że stanie się ona inspiracją do podejmowania działań przez z Was i Waszych uczniów. Polecamy współpracę szkół w projektach eTwinning w przyszłym roku szkolnym. Więcej  o programie dowiecie się na stronie TUTAJ. ale także w książce "Jak nie zgubić dziecka w sieci?", w której również opisujemy możliwości metody projektu i programów eTwinning oraz Erasmus.

Książka do nabycia TUTAJ.Książeczka stworzyliśmy w programie storyjumper i znajduje się TUTAJ.Book titled 'KREATYWNE POMOCE DYDAKTYCZNE'Read this book made on StoryJumper

2 komentarze: