SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

czwartek, 1 września 2022

PRZYBORY SZKOLNE- ĆWICZENIA NA ZAJĘCIA REWALIDACYJNEPowrót do szkoły to czas, w którym w ramach zajęć dydaktycznych, ale także rewalidacyjnych będziemy utrwalać nazwy przyborów szkolnych.

Dlatego przygotowałyśmy dla naszych uczniów angażujące zadania, które  wykorzystamy podczas zajęć rewalidacyjnych i korekcyjno- kompensacyjnych. Zadania zostały tak zaplanowane, by podczas ich wykonywania uczniowie niwelowali dysfunkcje w zakresie spostrzegania, koordynacji wzrokowo- ruchowej i motoryki małej. Będzie to także doskonała okazja do doskonalenia technik szkolnych.

Zadania zostały wykonane w aplikacji genially.

Link do ćwiczeń pobierz TUTAJ

Szukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.

Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl. 


Szukasz sprawdzonych szkoleń?

Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów,  do których po wykupieniu 
będziesz miał dostęp przez pół roku.Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Zapraszamy także dyrektorów i wicedyrektorów do udziału w konferencji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz