SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 12 listopada 2021

FINAŁ AKCJI WARTE ZAPAMIĘTANIA


 Za nami Święto Niepodległości, a zatem i finał akcji "Warte zapamiętania".

Oczywiście nadal uczniowie i nauczyciele mogą dołączać do kolekcji wakelet swoje prace.  Wasze aktywności przerosły nasze oczekiwania i bardzo dziękujemy za tak szeroki odzew.  Powstały fantastyczne prace, dzięki którym mamy okazję przypomnieć sobie i zapamiętać ważne cytaty i teksty znanych Polek i Polaków. 

Galerię cytatów znajdziecie w kolekcji wakelet, którą udostępnimy poniżej. Z wybranych lodowo prac przygotowany został plakat prezentujący myśli warte zapamiętania.Na czym polegała akcja?

Podczas zajęć, ale również prywatnie zarówno uczniowie jak i nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły mogą tworzyć specjalnie na tę okazję zaprojektowane przez nas Karty cytatów znanych Polek i Polaków. 

Takie myśli, które są uniwersalne, ważne  dla naszej tożsamości, dla naszego życia, pracy którą wykonujemy, dla naszego rozwoju i są WARTE ZAPAMIĘTANIA.

Nasza akcja nosi tytuł "Warte zapamiętania". Kartki nie są celem samym w sobie, ale za ich pośrednictwem chcemy zmobilizować jak największą liczbę osób do rozmów na temat znanych Polek i Polaków, których wypowiedziane przez nich ważne słowa, sentencje i myśli skłaniają nas do przemyśleń, zmiany postaw i refleksji na temat życia, patriotyzmu i itd.

Oprócz tego, że powstaną kartki, które zamieszczać będziemy na wspólnym wakelet, zachęcamy do poznawania sylwetek znanych Polek i Polaków. Warto te kartki udostępniać w mediach społecznościowych, na stronach szkół i placówek oświatowych, by jak najwięcej osób miało szansę ich zobaczenia, przeczytania i przemyśleń.


Puste karty do wypełnienia możesz pobrać TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz