SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 24 listopada 2021

Interaktywne ćwiczenia na Boże Narodzenie- nagranie webinaruBoże Narodzenie zbliża się dużymi krokami, zatem warto zaplanować sobie takie aktywności z wykorzystanim nowym technologii, które przybliżą uczniom ich tradycje, zwyczaje, ale przede wszystkim pomogą w niwelowaniu przeróżnych dysfunkcji i pozwolą na uzupełnianie deficytów rozwojowych. 

We współpracy z Centralnym Domem Technologii, w ramach realizowanego projektu SPEcjalna Edukacja Cyfrowa nagrałyśmy bezpłatny webinar, podczas którego pokazałyśmy kilka sprawdzonych przez nas aplikacji o tematyce Bożego Narodzenia. 

Zachęcamy do obejrzenia tego bezpłatnego webinaru, zainspitrowenia się i wykorzystania naszych propozycji w bezpośredniej pracy z uczniem. 

Link do webinaru jest TUTAJ
Szukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.
Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz