SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

poniedziałek, 12 grudnia 2022

Bożonarodzeniowe aktywności- stroiki i ozdobyMocną stroną uczniów jest praktyczne działanie. Najlepiej sprawdzają się takie działania, w których niepełnosprawni intelektualnie uczniowie mogą współpracować, współdziałać i szybko widzieć efekt swojej pracy. 

Zbliżające się Boże Narodzenie jest dobrych pretekstem do tego, by włączać naszych uczniów do działań projektowych mających na celu przybliżyć im tradycje, zwyczaje, ale także symbole świąteczne. 

W krótkoterminowym projekcie pt. "Na Boże Narodzenie", który w zeszłym roku był finansowo wspierany przez Fundację PFR, nasi uczniowie, współpracują ze sobą tworząc fantastyczne ozdoby, stroiki, dekoracje, ale także świąteczne kartki. W tym roku wykonywaliśmy ozdoby, które wesprą stoisko na kiermaszu szkolnym.

Ponadto jednym z działań jest własnoręczne przygotowanie ozdób choinkowych i organizacja spotkania z okazji Mikołajek. Istotnym wydarzeniem projektowym będzie profesjonalna, świąteczna sesja i dekoracja sal lekcyjnych. Nie zapomnimy też o potrzebujących i przyjaciołach z DPS.

Ozdoby powstały we współpracy z koleżankami z pracy: Joanną Szczech i Pauliną Rutkowską. Przekazujemy je na jarmark bożonarodzeniowy oraz dla przyjaciół szkoły. Na pewno upiększą też domy naszych uczniów. 

Oto nasze inspiracje:zukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.
Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz