SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

wtorek, 26 kwietnia 2022

mTalent: TERAPIA I NAUKA Z PROFESJONALNYM WSPARCIEM


 

Szukacie profesjonalnego i merytorycznego  wsparcia do terapii Waszych uczniów? Koniecznie skorzystajcie z bogatej kolekcji programów multimedialnych mTalent.

Koniecznie odwiedź platformę mTalent i  wypróbuj programy dostosowane do potrzeb i możliwości percepcyjnych dzieci ze SPE. Wśród dostępnych zestawów znajduje się  program ,,Percepcja słuchowa”, Zajęcia logopedyczne, Percepcja wzrokowa, Matematyka- dyskalkulia, Zaburzenia przetwarzania słuchowego, Trudności w pisaniu, Ortografia, Czytanie sylabami, Autyzm rozumienie i naśladowanie mowy i wiele innych.

Więcej dowiesz się TUTAJ.

Atutem programów są dodatkowe materiały do wydrukowania w formie kart pracy, które mogą być dopełnieniem zajęć z terapeutą, jak i zadaniem do wykonania w domu.

Każdy program możesz wypróbować w wersji demo i przetestować jego atrakcyjność i funkcjonalność.

Rusza kolejny nabór do programu Aktywna Tablica, dzięki któremu możesz zakupić programy multimedialne mTalent.


Więcej o możliwościach programu dowiesz się z naszego, darmowego webinaru, na który zapraszamy Was już dzisiaj.

Skriware i Learnetic Polska serdecznie zapraszają na spotkanie online poświęcone Aktywnej Tablicy SPE w 2022 r.! Już 5 maja o godzinie 18:00 🤩
Nasi eksperci wyjaśnią podstawowe różnice w tegorocznej edycji dofinansowania, opowiemy dokładniej o naszej ofercie, a Gościnie Specjalne Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska pokażą Wam najlepsze praktyki i efekty pracy ze sprzętem Skriware i programami mTalent prosto ze swoich zajęć. 🥰
👉 Zapisy:A jak my ćwiczymy z naszymi uczniami rozumienie mowy i umiejętności komunikacyjne?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz