SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 5 maja 2023

MyBoard - interaktywny monitor, który sprawia, że nauka staje się zabawą


Interaktywny monitor MyBoard  to świetny sprzęt, dzięki któremu mamy możliwość prowadzenia ciekawych i angażujących zajęć, a nasi uczniowie z kolei mają dostęp do nowych i innowacyjnych sposobów na przyswajanie wiedzy.MyBoard sprawia, że nasze lekcje są bardziej dynamiczne. Możemy je prowadzić  w dowolnym miejscu w sali lekcyjnej, mamy więc lepszy dostęp do uczniów i łatwiej angażujemy ich w zajęcia. Ponadto, dzięki możliwości wyświetlania różnych materiałów edukacyjnych, takich jak filmy, zdjęcia czy prezentacje, uczniowie mają możliwość zapoznania się z wiedzą w sposób bardziej przystępny, zrozumiały i polisensoryczny.MyBoard umożliwia także szybsze i bardziej efektywne przekazywanie wiedzy. Mamy bowiem możliwość tworzenia i edytowania materiałów edukacyjne w czasie rzeczywistym, co pozwala nam z łatwością dostosować materiały edukacyjne do potrzeb i możliwości uczniów. 


MyBoard to także sprzęt, który umożliwia nauczycielom prowadzenie zajęć w sposób bardziej interaktywny i angażujący. Dzięki różnym narzędziom, takim jak quizy czy gry, uczniowie mają możliwość uczenia się poprzez zabawę i jednocześnie nabywania nowych umiejętności. Ponadto, dzięki interaktywnemu charakterowi lekcji, uczniowie chętniej uczestniczą w zajęciach  i mają większą motywację do nauki.MyBoard to narzędzie, które może przynieść wiele korzyści w pracy z uczniami. Dzięki możliwości prowadzenia bardziej interaktywnych zajęć, nauczyciele mogą zwiększyć skuteczność przekazywania wiedzy, a uczniowie mogą łatwiej i szybciej przyswajać nowe umiejętności i wiadomości. Ponadto, MyBoard umożliwia nauczycielom szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby uczniów, co pozwala na lepsze dostosowanie przekazywanej wiedzy  do ich potrzeb  i nauczanie w sposób bardziej elastyczny.
Jeżeli chciałbyć mieć ten wyjątkowy sprzęt w swojej klasie https://www.myboard.pl/, skorzystaj z programu #AktywnaTablica 
Możesz złożyć wniosek do 15 maja. 
Pomoc w wypełnieniu wniosku https://bit.ly/3GSmePOBrak komentarzy:

Prześlij komentarz