SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 11 listopada 2016


Święto Niepodległości, to wspaniały moment, aby wielotorowo utrwalać wiedzę na temat naszego kraju. Z tej też okazji zorganizowałyśmy „Lekcje Parlamentarną”, z udziałem Posłów na Sejm RP, do której zaproszenie przyjęło dwóch parlamentarzystów Pan Krzysztof Paszyk i Pan Jakub Rutnicki.
Lekcja dotyczyła podstawowych informacji na temat pracy posłów, organizacji parlamentu, a szczególnie poruszaliśmy temat patriotyzmu, nie tylko w wymiarze narodowym, ale również lokalnym. Przeprowadziliśmy krótki, interaktywny test gwary wielkopolskiej dla Posłów, ale w rewanżu nasi goście wylosowali kilka pytań dotyczących Polski dla uczniów, którzy wykazali się jak zwykle dużą wiedzą.
Do sprawnego moderowania dyskusją przygotowaliśmy prezentację multimedialną w programie EmazeSłuży ono do tworzenia prezentacji multimedialnych online, jest podobne do znanej już na rynku aplikacji Prezi. Efekty 3D w Emaze przypominają „zooming” z Prezi, a jeśli bliskie są nam klasyczne przejścia pomiędzy slajdami (jak w PowerPoint) to tutaj także można to zrealizować. 
Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas prezentacja pomoże Wam, w moderowaniu takie lekcji, do przygotowania której zachęcamy.
Do utrwalenie wiedzy dodajemy także interaktywne ćwiczenie o Polsce.


Powered by emaze

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz