SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

sobota, 6 czerwca 2020

Rady na wakacje - materiały edukacyjneZ uwagi na to, że zbliżają się wakacje, realizujemy tematykę związaną z bezpieczeństwem podczas  letniej przerwy wakacyjnej. W związku z tym, przygotowałyśmy materiały do wydruku, które są swego rodzaju dobrymi radami dla naszych uczniów.

Karty można wydrukować, można stworzyć z nich podręczną książeczkę, Z pewnością uatrakcyjnią nasze zajęcia lekcyjne. Dodatkowo udostępniamy wklejkę dla najmłodszych uczniów, którą można także wykorzystać jako kolorowankę. Jako entuzjastki nowoczesnych technologii przygotowałyśmy także z uczniami rady w formie elektronicznej książeczki. 

Book titled 'Dobre rady na wakacje!'Read this book made on StoryJumper

9 komentarzy:

 1. Doskonałe materiały bardzo dziękuję!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł! Podpowiem tylko, że do wklejek zeszytowych - podpisów, brakuje notki dotyczącej czasu spędzonego przed komputerem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super materiały!! dziękuję!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo przydatne materiały. Szkoda,że w wywiadzie zamieszczonym w Dużym Formacie nie powiedziała pani więcej o braku materiałów do pracy.Mam w klasie 4 dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym piszących i czytających i cierpię z powodu braku podręczników. Szkoda,że dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w lekkim stopniu nie mają dostosowanych, bardzo by mi się takie przydały. Pozdrawiam, podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry,
  czy powyższe materiały mogę umieścić na stronie naszej szkoły?
  Dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń