SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 19 lipca 2019

Designcap- generator plakatów, ogłoszeń i ulotekChcesz stworzyć plakaty promocyjne, reklamę, dyplom, zaproszenie lub ogłoszenie ? Jeśli tak, to jest to platforma  dla ciebie.

Na rekomendowanej przez nas stronie możesz tworzyć  ciekawe infografiki, plakaty promocyjne, reklamę,  ogłoszenia, okładkę w podróży z niesamowitej bazy dostępnych elementów takich jak: tła, tekstury, efekty, czcionki, naklejki. Do plakatu możesz dodać swoje zdjęcia lub pliki graficzne. Swoje prace tworzysz na podstawie dostępnych szablonów, które można edytować, usunąć lub podmienić. 

DESIGNCAP jest łatwy w obsłudze. Wystarczy wybrać gotowy projekt plakatu, zmienić lub odpowiednie tło, dodać swój tekst z wzorów czcionek, dodać wspaniałe naklejki (specjalnie wybrana do tworzenia plakatu), dodać swoje zdjęcia z galerii lub komputera i stworzyć idealny plakat.
Stworzoną pracę może zapisać na swoim koncie, udostępnić w sieci lub pobrać na swój komputer. Zapisany plik na utworzonym na platformie koncie można w każdej chwili edytować i doskonalić.


Strona znajduje się TUTAJBrak komentarzy:

Prześlij komentarz