SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

poniedziałek, 23 marca 2020

Strona internetowa w Canvie


Canva to jedno z najlepszych narzędzi do graficznych projektów. W Canvie przygotujemy nie tylko plakat, infografikę czy biuletyn. Możemy w niej również stworzyć prezentację, którą zamienimy w stronę internetową.
Na slajdach osadzić filmiki i dodać linki do umieszczonych obiektów. Taka strona będzie dobrym rozwiązaniem dla nauczycieli, którzy chcą udostępnić swoim uczniom przygotowane zajęcia. Samo wygenerowanie strony nie wymaga od użytkownika zaawansowanych umiejętności informatycznych, ponieważ z prostym i intuicyjnym interfejsem aplikacji, poradzi sobie każdy.
Czasownik - powtórzenie autorstwa Jolanta Majkowska

Jak stworzyć taką stronę? Zobaczcie sami:
 1. Wejdź na stronę https://www.canva.com/ i załóż konto.
 2. W sekcji Utwórz projekt wybierz Prezentację.

  3. Wybierz szablon, korzystaj z darmowych plików. 

  4. Dodaj do slajdu elementy dostępne w menu po lewej stronie. Do każdego z dołączonych obiektów możesz dodać link.

  5. Gotowy projekt zapisz jako Witrynę internetową. Wybierz Styl internetowy  i kliknij   przycisk Otwórz stronę internetową.

  6. Przygotowane zadanie udostępnisz za pomocą linku.

4 komentarze:

 1. Fajny wpis :) Jeżeli szukacie obsługi informatycznej firm to polecam zajrzeć na https://www.7l.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie aktualnie interesują jakieś szkolenia online dotyczące prowadzenia własnego sklepu internetowego. Chciałbym wszystkim zająć się samodzielnie, z tego względu, że w końcu trzeba samodzielnie prowadzić swój biznes. Na razie wszystkim zajmuje się firma https://packfully.pl/ i polecam ich usługi, ponieważ potrafią prowadzić sklep internetowy bardzo profesjonalnie. Myślę, że wiele osób takimi usługami będzie zainteresowanych, ponieważ wielu osobom takie usługi są potrzebne, bo prowadzenie biznesu to niestety nie łatwa sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo jestem ciekawa, czy oprócz różnego rodzaju szkoleń i kursów, korzystacie również z wiedzy i doświadczenia doradców biznesowych lub prawnych? Ja ogólnie kiedyś nie wiedziałam, jak to wszystko wygląda i nie korzystałam, bo uważałam to za stratę pieniędzy. A teraz? Teraz nie wyobrażam sobie pracy i własnego biznesu bez współpracy z takimi osobami, którzy znają się na biznesie "od zaplecza". To też idealna opcja dla osób, które dopiero otwierają swój biznes. Koniecznie sprawdźcie sobie współpracę z Pla.partners

  OdpowiedzUsuń