SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

czwartek, 23 lipca 2020


Bardzo miło nam poinformować Państwa, że ukazała się na stronie Ośrodek Rozwoju Edukacji publikacja, której jesteśmy autorkami.
To bardzo przydatne opracowanie dla nauczycieli i rodziców dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, ale nie tylko.

TIK NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE" czyli jak efektywnie zatrudniać technologie informacyjno-komunikacyjne w edukacji i terapii uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi Publikacja adresowana jest przede wszystkim do wszystkich nauczycieli i nauczycieli edukacyjnych. Opisano w niej bezpłatne, ogólnodostępne platformy edukacyjne oferujące interaktywne zasoby do wykorzystania na zajęciach dla wszystkich uczniów, ale również takie, które rozwiń na podniesienie atrakcyjności przekazane oraz daleko posuniętą indywidualizację pracy. Autorki omówiły możliwość wykorzystania rozmaitych stron internetowych, których edukacyjny pożytek nie dotyczy oczywisty, a także internetowych generatorów pomocnych podczas tworzenia dostosowanych materiałów dydaktycznych, takie jak: karty pracy, krzyżówki, gry, wykreślanki czy fiszki. Wiele miejsca poświęcono kwestii zastosowania metody projektu oraz przykłady dobrych praktyk.


Publikacja znajduje się TUTAJ

Publikację w pliku pdf można pobrać TUTAJ
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz