SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

środa, 8 grudnia 2021

Ćwiczenia percepcji wzrokowej w Genially


Genially to jedna z naszych ulubionych aplikacji. Pozwala tworzyć ciekawe, atrakcyjne i co ważne angażujące zadania dla uczniów. Jest również doskonałym rozwiązaniem, ułatwiającym prowadzenie zajęć rewalidacyjnych, ponieważ można w niej ułożyć takie ćwiczenia,  które pomogą usprawnić zaburzone funkcje poznawcze. 

Świąteczne memory wykorzystane na zajęciach rewalidacyjnych, czy zajęciach organizowanych w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej ułatwi ćwiczenia percepcji wzrokowej, pozwoli ćwiczyć spostrzegawczość i pamięć. Może być także pretekstem to rozmów dotyczących tradycji świąt Bożego Narodzenia i ćwiczeń poszerzających słownictwo.

Chcesz tworzyć własne MEMORY? Nic trudnego... Skorzystaj z  naszego szkolenia i przekonaj się, że to wcale nie jest trudne. 

Podczas szkolenie ,,Świąteczne Genially" dowiesz  się w jaki sposób zaplanować aktywizujące uczniów zajęcia stacjonarne i zdalne z geniallnymi aktywnościami. Jak skonstruować angażujące ćwiczenia i zadania. Poznasz ciekawe pomysły i nauczysz się tworzyć interaktywne, kreatywne ćwiczenia świąteczne wykonane w aplikacji genially, które wykorzystasz na zajęciach rewalidacyjnych, zajęciach w ramach pomocy psychologicznej czy na zajęciach edukacyjnych. 


                                                                           Zapisz się TUTAJ                                 


                                                               Link do memory znajdziesz TUTAJ

1 komentarz: