SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

sobota, 20 listopada 2021

Zestaw ćwiczeń na zajęcia rewalidacyjne- genially cz. IPodczas edukacji zdalnej, ale także w trakcie stacjonarnego modelu nauczania wykorzystujemy interaktywne, kreatywne ćwiczenia, w których w centrum działań jest uczeń. 

Zależy nam na tym, aby aktywności dzieci nie były odtwórczem a  raczej kreatywne.Najbardziej efektywnie i atrakcyjnie będzie wtedy, kiedy uczeń będzie rozwijał wyobraźnię, kreatywność, logiczne myślenie. Dlatego przygotowałyśmy zestaw takich ćwiczeń, które z powodzeniem wykorzystać można na zajęciach rewalidacyjnych, ale także podczas innych zajęć. 

Udostępniamy pierwszą część ćwiczeń w zestawie wakelet. Zbiór ćwiczeń znajduje się TUTAJ

Jeśli chcesz poznać inne narzędzia TIK do wykorzystania na zajęciach rewalidacyjnych to polecamy nasze szkolenie, które zakupisz TUTAJ i otrzymasz dostęp przez pół roku.Szukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.
Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.


2 komentarze: