SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 26 lutego 2021

STUDIUM PRZYPADKU - SZKOŁA Z NARZĘDZIAMI MICROSOFTZ  inicjatywy Microsoftu, za naszą zgodą i we współpracy z Panią Dyrektor Ewą Szczecińską, firma Microsoft przeprowadziła studium przypadku na podstawie naszej szkoły- Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku.

Pretekstem była nasza autorską sieć współpracy, której jednym z patronów jest Microsoft Polska. Nasza szkoła jest przedmiotem obserwacji i rozważań na temat skuteczności wykorzystywania pakietu Office 365 i narzędzi Microsoftu w edukacji uczniów ze SPE. W sieci pojawiała się pierwsza część rozmowy z autorkami projektu, niebawem ukaże się kolejna.

Link do artykułu w języku polskim znajduje się Tutaj

Link do artykułu w języku angielskim znajduje się TUTAJ
1 komentarz:

  1. Microsoft oferuje wiele rozwiązań zarówno przy szkoleniach, jak i w branży informatycznej, w której sama pracuję. Znalazłam w ofercie Anegis usługi programistyczne, akurat dla nas idealnie rozwiązanie. Mamy też chęć zainwestować w inne systemy, które usprawnią działanie firmy na różnych szczeblach i będziemy mogli te działania kontrolować.

    OdpowiedzUsuń