SZKOLENIE, KURSY, KARTY PRACY

piątek, 3 grudnia 2021

Świąteczne dekorowanie i projektowanie- sweterki, choinki i domki z piernikaNowe technologie dają radość tworzenia i uczenia się także w okresie przedświątecznym. Proponujemy TIKowe aktywności rozwijające kreatywność, orientację i rozmieszczenie elementów na przestrzeni. 

Poza tym pozwala ćwiczyć koordynację wzrokowo- ruchową i skupianie uwagi. Idealne zadania na zajęcia rewalidacyjne.


Dekorowanie świerków tutaj

Gra "Udekoruj choinkę" to coś, co wprowadzi Cię w świąteczny nastrój. Wybierz świąteczne dekoracje, w tym czubki na choinkę, różne bombki i urocze bożonarodzeniowe postacie, aby zaprojektować własne piękne drzewko. Możesz zapisać obraz gotowego projektu, klikając przycisk „Zapisz obraz”.


Dekorowanie choinki tutaj


Gra z piernikowym ludzikiem obejmuje liczenie, dopasowywanie i porządkowanie liczb, które mogą pomóc w nauce liczenia i rozpoznawania liczb w zakresie 10. Zaprojektowane tak, aby oferować różne poziomy trudności. Dzięki tym ćwiczeniom uczniowie mogą:

- Liczyć guziki na piernikowym ludziku.
- Przeliczać określoną liczbę guzików na piernikowym ludziku.
- Dopasowywać piernikowe ludziki z różną liczbą guzików do odpowiadających im cyfr.
- Porządkować pierniki od najmniejszego do największego lub największego do najmniejszego w zależności od liczby guzików.Dekorowanie pierniczków tutaj
Christmas Patterns to zabawna gra o sekwencjach, w której musisz ułożyć wzór z różnych obiektów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Jest to gra wielokrotnego wyboru z trzema poziomami trudności. Na łatwiejszych poziomach musisz kontynuować wzór, ale na bardziej wymagającym poziomie 3 otrzymasz sekwencję z brakującym elementem w różnych pozycjach. Szczególnie ten poziom jest doskonałym sposobem rozwiązywania problemów.

Christmas Patterns doskonale nadaje się do rozpoznawania wzorów i sekwencji, podczas gdy ty możesz cieszyć się świąteczną grafiką, zarówno przed, jak i w okresie świątecznym.

                                                                      Gra znajduje się TUTAJzukasz sprawdzonych szkoleń?
Skorzystaj z naszej platformy szkoleniowej i nagrań oraz materiałów, do których po wykupieniu będziesz miał dostęp przez pół roku.
Jeśli szukasz szkoleń dla Rad Pedagogicznych skorzystaj z oferty Akredytowanego Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Zyta Czechowska specjalni.pl.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz